به گزارش خبرگزری مهر و بازگو شده از هالیوود ریپورتر، تام کروز روز سه‌ شنبه در سینماکان به کارشناسان سینمایی گفت که برایهشت بار در به یادماندنی‌ ترین بدل‌ کاری فیلم تازه «ماموریت غیرممکن – ملت سرکش» (Mission Impossible – Rogue Nation (2015 از کنار یک هواپیما آویزان شده بود.

این صحنه نیازمند این بود که کروز در ارتفاع ۵ هزار فوتی در آسمان به یک هواپیمای ایرباس ای‌ ۴۰۰‌ ام متصل باشد و برای این کار باید لنزهای خاصی را نیز در چشمانش قرار می‌داد تا بتواند حتی با فشار زیاد باد چشمانش را باز نگه دارد. کروز در حالی که تصاویر پشت صحنه پرواز هوایی‌ اش را نشان می‌ داد، گفت: همیشه دوست داشتم این کار را انجام دهم. می‌ خواهم تماشاچیان را روی لبه صندلی‌ هایشان نگه دارم.

در فیلم‌ های قبلی «ماموریت غیرممکن»، کروز از قله‌ های کوه بالا رفت و از کنار برج خلیفه آویزان شد. اما آویزان شدن از هواپیما احتمالا خطرناک‌ ترین ماموریت تا به حال او بوده است. کروز اقرار کرد که دست اندرکاران فیلم تمام تلاششان را کردند که مطمین شوند هیچ پرنده‌ای وجود ندارد که بتواند با این بازیگر برخورد کند یا دود سوخت جت به او نخواهد خورد، اما از یک جا به بعد همه چیز به سرنوشت بستگی داشت.

راب مور معاون رییس کمپانی پارامونت، استودیوی سازنده قسمت جدید این فیلم گفت: کروز واقعا خودش آن جاست و دارد همه این کارها را انجام می‌دهد. خود کروز به ریسک‌ های موجود خندید اما قبول کرد که چند جا هم بسیار نگران شده بود. تصویری از این بازیگر وجود داشت که در حال دادن علامت آمادگی به دست اندرکاران برای پرواز بود. این نگاه پشت پرده به صحنه بدل‌کاری اصلی فیلم «ماموریت غیرممکن» بخشی از برنامه پارامونت برای معرفی کردن مجموعه فیلم‌ های جدیدش بود.

این استودیو همچنین دو صحنه تقریبا تمام شده فیلم را هم به نمایش گذاشت که در یکی از آن‌ها کروز توسط یکی از آدم بدهای بزرگ تنومند کتک می‌خورد و روی زمین کشیده می‌شود. برای تصور این صحنه باید صحنه بازجویی فیلم‌ «مرد ماراتون» را با یکی از ستاره‌های کشتی‌کج به جای سر لارنس اولیویه تصور کرد. در صحنه دیگری کروز و شخصیت بنجی با نقش‌آفرینی سایمون پگ داشتند در خیابان‌های مراکش با سرعت بالا رانندگی می‌کردند و کسی را دنبال می‌کردند.

برای انجام مراحل فیلمبرداری فیلم «ماموریت غیرممکن ۵» ساخته کریستوفر مک‌کواری و با بازی تام کروز که بخشی از آن در مراکش فیلمبرداری شد، کمپانی ملی بزرگراه‌های مراکش جاده اصلی بین آگادیر و کازابلانکا را بست. در بخشی از این فیلم نیز تام کروز و هم‌بازی‌هایش در فیلم یعنی ربکا فرگوسن و سایمون پگ روی سقف خانه اوپرای وین و همچنین متروی شهر در حین فیلمبرداری دیده شدند.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز