کانال پربیننده و شناخته شده Epic Volleyball این ویدیو بسیار زیبا را با نام «پاسوری که مالک زمان است» از حرکات بسیار دیدنی سعید معروف ساخت و البته با استقبال گسترده والیبال دوستان خارجی قرار گرفت.

لینک دنلود ویدیو

لینک موزیک متن کلیپ

(موزیکAll I want ازSarah Blasco)

تیم ملی والیبال ایران در گروه ب بازی های لیگ جهانی والیبال 2015 پس از 4 شکست پیاپی با لهستان و امریکا ، 4 بازی دیگر خود را از روسیه (3-0 و 3-1) و امریکا (3-0 و 3-0) برد تا با 13 امتیاز پس از امریکای 17 و لهستان 16 امتیازی در رده سوم جای بگیرد.

سعید معروف که بهترین پاسو کنونی جهان نیز است رل به سزایی در پیروزهایی ایران داشته است.

ایران در روزهای 5 و 7 تیر با لهستان و 12 و 13 تیر نیز با روسیه بازی خواهد کرد.(زمان برگزاری و پخش همه بازی های ایران 21 می باشد)

پیام مربی آمریکا به مردم آمریکا در مورد ایران :

«نخستین برداشت من از ایران این است که همه به شکل شگفت‌انگیزی مهمان‌نواز هستند. همه با ما خیلی خوب بودند و تلاش مفرطی داشتند که مطمین شوند ما تجربه خوبی در این سفر داشته باشیم. من فکر می‌کنم که ما خیلی از این سفر لذت بردیم. این موقعیت رو داشتیم که در شهر گشتی بزنیم، به برج میلاد رفتیم و اندکی در مورد تهران آموختیم و فکر می‌کنم این برایمان خیلی خوب بود و غذای خوبی هم در کوهپایه‌ تهران خوردیم.

ما دوست داشتیم این کارها را انجام دهیم زیرا همه می‌دانیم که چهره‌ای که رسانه‌ها از روابط ایران و آمریکا ترسیم کرده‌اند چندان دقیق نیست. احتمالا برای هر دو طرف همینطور است. چیزی که من می‌دانم و آنچه از وقت گذراندن با تیمهای ایران و آمریکا، پارسال و امسال آموخته‌ام این است که روابط بین ملت ایران و آمریکا به هیچ وجه بازتابی از روابط بین دولتهایشان نیست و مردم ایران مردمی عالی هستند که با ما با مهربانی رفتار کردند و فکر می‌کنم که ما هم همین رفتار را نشان دادیم چون آمریکا هم کشوری عالی با مردمی عالی است.

بله این جا جای بسیار خوبی است و پیامی که ما به خانه می‌بریم این است : سفر بی‌ نظیری بود و بسیار مشتاقیم که دوباره به اینجا بیاییم و فکر می‌کنم درک بهتری از آن چه داخل و خارج ورزشگاه می‌گذرد پیدا کرده‌ایم».

مهدی پاکدل،شهرام حقیقت دوست و امیر جعفری

سرگرم دیدن بازی ایران و امریکا – 31 خرداد 94

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز