داریوش مهرجویی کارگردان سرشناس سینمای ایران در گفتگویی تند و تیز ، انتقادهایی را به محسن چاوشی و دستمزد بالای وی برای بازی در فیلم سنتوری دو 2 (سنتوری ، مرد پاییزی) بیان کرد

به گزارش سایت گام نو، داریوش مهرجویی در گفت و گو با سایت «موسیقی ما»، درباره کنارگذاشتن «محسن چاوشی» از فیلم «سنتوری 2» (که به تازگی به «سنتوری، مرد پاییزی» تغییر نام داده است) ، برای اولین بار توضیحات مفصل و تندی را ارائه کرد

هیچ کدام ازعوامل فیلم «سنتوری 2» حاضر به اظهار نظر رسمی درباره ماجراهای این فیلم و «محسن چاوشی» نشدند. خواستیم خود شما در این باره رسما اظهار نظر بفرمایید و این که چرا محسن چاوشی از «سنتوری 2» کنارکشید؟

– من در ابتدا توضیحی را به شما بدهم و آن هم ای که اسم این فیلم تغییر کرده و این فیلم عنوان اش «سنتوری، مرد پاییزی» است.

حضور «محسن چاوشی» در «سنتوری، مرد پاییزی» قطعا اتفاق نخواهد افتاد؟

– بله ایشان دیگر قطعا جایی در این فیلم نخواهند داشت و من از دست ایشان به شدت رنجیده ام. ایشان به خاطر حضور در «سنتوری» موفق به اخذ مجوز شدند و فعالیت های رسمی شان را در کشور آغاز کردند ولی برای پروژه «سنتوری، مرد پاییزی» رقمی که ایشان تقاضا کردند، رقمی بود که دو سه برابر رقم کارگردان فیلم بود و همین باعث شد من خیلی از دست ایشان رنجیده خاطر شوم. ایشان به جای این که یک تشکر خشک و خالی از ما بابت فعالیت های رسمی شان داشته باشند این گونه جواب ما را داد.

گفته می شود که هیچ کدام از عوامل فیلم به صورت رسمی با ایشان در تماس نبوده و این خواننده هم به خاطر همین موضوع که کسی رسما با ایشان وارد مذاکره نشده، کمی دلخور است. این ماجرا صحت دارد؟آیا کسی از عوامل فیلم با ایشان رسما وارد مذاکره شده است؟

– این موضوع به هیچ وجه صحت ندارد. آقای «بهرام رادان» نماینده رسمی این فیلم بود که از طرف ما با ایشان رسما وارد مذاکره شده است و ظاهرا آقای چاوشی هم رقم عجیبی در حدود 500 میلیون تومان را به «بهرام رادان» گفته است که تنها با این میزان دستمزد حاضر به همکاری در این فیلم هستند.

این رقم را محسن چاوشی به بهرام رادان گفته است؟

– بله آقای چاوشی خواستار این پول شدند که من هم به محض این که این موضوع را شنیدم بلافاصله خواستار کنار گذاشتن ایشان شدم.

خواننده ای مد نظر شما هست که به جای محسن چاوشی در فیلم جدیدتان بخواند؟

-بله یک خواننده جدید و جوان را برای این فیلم در نظر گرفته ایم که هم از لحاظ سدا و خواندن و هم از لحاظ رفتارهای حرفه ای بهتر از خواننده قبلی هستند.

فعلا برنامه ای برای انتشار نام این خواننده جوان در رسانه ها ندارید؟

– فعلا نه. بهتر است این موضوع هنوز عنوان نشود و به زودی این خواننده رسما به جامعه رسانه ای معرفی خواهد شد.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز