جدید ترینخبر-دوشنبه22تیر93:

به گزارش خبرگزاری تسنیم، علی کفاشیان در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع رسانی وزارت ورزش و جوانان اظهار داشت: طرفین با هم مشکلی ندارند، برای مبلغ دستمزد کی‌روش به تفاهم رسیده‌ایم. وی ادامه داد: در قرارداد جدید شرط حضور یک مربی ایرانی را حتما داریم، در ضمن تعداد دستیاران خارجی کی‌روش را کم کرده ایم.


سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: واقعیت این است که پس از اینکه به جام جهانی صعود کردیم همه جوره خواسته درونی خود را که در ایران باشم، ابراز کردم. اما حتی مذاکرات را هم قطع کردند و فکر هم نمی‌کردم که اینگونه مرا بازی بدهند.

عاشق ماندن در ایران بودم ولی اجازه ندادند.
در 10 ماه گذشته که صعودمان به جام جهانی قطعی شد، با کارها و رفتارهایم بارها ابراز کردم که ماندن در ایران برایم افتخار است و دوست دارم در خدمت ایران باشم.
اما متاسفانه در این مدت برخی با من بازی کردند.
عاشق ماندن در ایران بودم ولی برخی اجازه ندادند.
وقتی برای خداحافظی به ایران بیایم، خواهم گفت که این افراد چه کسانی بودند.
اکنون فقط روی بازی با بوسنی تمرکز می‌کنم

کی روشدرخصوص آخرین شرایط ایران پس از شکست مقابل آرژانتین اظهار داشت: خوشبختانه بعد از ۲ بازی سخت با توجه به آماده‌سازی مصدوم نداریم و تمام بازیکنان آماده هستند. مطمئنا بازیکنان از لحاظ روحی پس از باخت به آرژانتین کمی عصبی هستند و ریکاوری روحی آنها سخت‌تر شده است.


وی ادامه داد: از بعد روحی و روانی بسیار روی بچه‌ها کار کرده‌ایم، نتیجه را نمی‌توانیم عوض کنیم اما تلاش می‌کنیم عملکردمان را بهتر کنیم و بهتر نتیجه بگیریم. می‌خواهم بازیکنان و تیم من حس رضایت داشته باشند زیرا چیزی برای جشن گرفتن نداریم. بازیکنان باید دقیقا یک نگرش متفاوت داشته باشند و با شور و اشتیاق فراوان مقابل تیم بوسنی قرار بگیرند.

سرمربی تیم ملی در مورد اینکه توقعات بالا رفته، عنوان کرد: هیچگاه به دنبال بالا بردن توقعات نیستیم، بازی به بازی برای بهتر شدن وارد میدان می‌شویم و مطمئنا برای بازی آینده هم همین روند را خواهیم داشت. یک خبر بد و یک خبر خوب برای بازیکنان داشتم، گفتم اگر فکر می‌کنید بازی نیجریه و آرژانتین سخت بوده، بازی با بوسنی سخت‌تر خواهد بود، این خبر بدم بود زیرا تیم خوبی دارند اگر مقابل بوسنی بازی را با برد به پایان برسانیم، می‌توانیم به مرحله بعد برویم که خبر خوبی خواهد بود.

کی‌روش تصریح کرد: تیم‌هایی برای بازی سوم امید دارند، سوال اصلی اینجاست که چالش سختی را داریم که این مطلبی است که برای ما جالب است و به آن توجه می‌کنیم. همگی باید بدانیم که اگر می‌خواهیم نتیجه بگیریم باید با افتادگی کامل کار خود را دنبال کنیم و غرور نباید جلوی ما را بگیرد.

سرمربی تیم ملی فوتبال در خصوص تمدید قراردادش خاطرنشان کرد: شفاف بگویم باعث افتخار من است که از بالاترین مقام اجرایی و اکثر مردم در این مورد صحبت می‌کنند، آرزوی من از زمانی که صعود کرده‌ایم در ذهنم این بود که بتوانیم خوب رقابت کنیم و باعث افتخار ایران باشیم. یک بازی باقی مانده و تمام تمرکز ما بر این است که افتخار و غرور ایران را بالاتر ببریم. جزئیات بیشتر در این زمینه را مناسب نمی‌دانم.

کی‌روش افزود: واقعیت مطلب این است که بعد از اینکه به جام جهانی صعود کردیم همه جوره خواسته درونی خود را که باعث افتخار من است که در ایران باشم، ابراز کردم. حتی مذاکرات را هم قطع کردند اما فکر هم نمی‌کردم که اینگونه مرا بازی بدهند و باعث شرمندگی‌ام شوند. در حال حاضر تمرکز کامل خود را برای بازی با بوسنی دارم وقتی به ایران بازگردم مطمئن باشید جزئیات کامل را توضیح می‌دهم و فرد و افرادی که کار را به اینجا کشاندند را می‌گویم، در حال حاضر باید با تعهد تمرکز خود را حفظ کنیم و همدلی خود را ادامه دهیم. تا زمانی که به ایران بیایم به دنبال این باشیم که ذهن‌های خود را مثبت نگه داریم و از اینجا بودن لذت ببریم.

وی در مورد اینکه گفته می‌شود احتمال تبانی آرژانتین و نیجریه وجود دارد، گفت: من یک ذهن متوهم و شکاک ندارم. اما یک مطلب را بگویم که وقتی داور صربستانی را با چمدانش نفرستند باید متوجه شویم که مشکلی وجود دارد. داور باید توضیح دهد چرا پنالتی‌ای را که با چشمانش دید، نگرفت. صفحه شخصی او را نگاه کردم که توضیحاتی داده بود که خود مسئولان باید پیگیر این موضوع باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال ادامه داد: من فقط یک مربی هستم و اگر بیشتر از این صحبت کنم مرا محکوم می‌کنند فقط یک سوال دارم، چگونه داور پنالتی را دید و نگرفت. باید به هواداران پاسخ دهد چرا دید و نگرفت. او در صحنه حضور داشت، سه متری این اتفاق بود، با کمال احترام فقط می‌خواهم بپرسم چرا این اتفاق افتاد؟ واقعا درک این موضوع دشوار است. باز هم می‌گویم باید زندگی را ادامه دهیم و امیدوارم سالوادور خوش بگذرد.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز