بانی فیلم آنلاین : محمد یاوری خواننده شناخته شده موسیقی پاپ کشورمان از دعوت سازندگان یک سریال معروف و پرطرفدار آمریکایی برای بازی در آن خبر داد.

محمد یاوری به بانی فیلم گفت: چند روز پیش خبر قطعی شدن حضورم را در سریال «خاطرات یک خون آشام» شنیدم. قرارداد هم بستم و از یک ماه و نیم دیگر فیلمبرداری در آریزونا آغاز خواهد شد. البته من 11 خرداد می‌روم. بخشی از فیلمنامه را خواندم و هنوز فیلمنامه کامل را مطالعه نکرده‌ام.

خواننده آلبوم‌های «گریه نکن» و «نگرانتم» توضیح داد: درباره نقشی که در این سریال بازی می‌کنم، باید بگویم نقش جوانی به نام «جیسون» است که وارد دار و دسته آنها می‌شود. من از نظر زبان انگلیسی هم مشکلی ندارم و با زبانشان آشنا هستم. یادآور می شود سریال خاطرات یک خون‌آشام (The Vampire Diaries) یک مجموعه تلویزیونی فراطبیعی درام است که توسط کوین ویلیامسون و جولی پلک بر اساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام، به نوشته ال جی اسمیت ساخته شده است.

تاکنون پنج فصل از این مجموعه در شبکه سی‌دابلیو پخش شده است. این سریال به شرح خاطرات و اتفاقاتی که برای یک خون‌آشام به نام استفن سالواتوره و یک دختر به نام الینا گیلبرت روی می دهد می‌پردازد که هر دویشان در پایان هر روز به نوشتن خاطرات خود می‌پردازند.

متن کامل این گفت وگو و خبر را یکشنبه آینده در بانی فیلم بخوانید.

آپدیت – 12 اردیبهشت 94

محمد یاوری : بی خیال «خاطرات یک خون آشام» شدم!

این خواننده شناخته شده موسیقی پاپ به بانی فیلم گفت: “چند روز پیش خبر قطعی شدن حضورم و عقد قرارداد برای بازی در سریال «خاطرات یک خون آشام» را به روزنامه بانی فیلم دادم و این که از یک ماه و نیم دیگر فیلمبرداری آن در آریزونا آغاز خواهد شد. با این وجود طی دو سه روز گذشته مسایلی پیش آمده که ترجیح دادم فعلا از قبول این پیشنهاد از طرف سازندگان سریال مذکور خودداری کنم. او افزود : در این چند روز به این ارزیابی رسیدم که فعلا شرایط و فضا برای قبول چنین پیشنهادی مساعد نیست و از ان صرف نظر کردم”.

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز