هافبک تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: من به مراسم بهترین‌های لیگ برتر نرفتم، چون دیدم بهتر از من به آن مراسم دعوت شده بودند.
به گزارش مشرق، علی کریمی در مورد غیبتش در مراسم بهترین‌های لیگ سیزدهم اظهار داشت: با توجه به دعوتی که از من شده بود ابتدا جا دارد از همه دوستان تشکر کنم اما راستش را بخواهید وقتی که متوجه شدم برخی از افراد که از من بهتر هستند در این مراسم شرکت کرده‌اند ترجیح دادم که از خانه این برنامه را ببینم تا همه چیز خراب نشود. بالاخره این موضوع هم بسیار مهم بود که با آمدن من آقایان ناراحت نشوند.

وی درباره تشویق‌های هواداران پرسپولیس در تمرینات و حتی بازی پرسپولیس و نفت نیز، اظهار داشت: من از همه هواداران سپاسگزارم که همواره لطف خود را به بنده نشان داده‌اند. آنها همیشه در قلب من جا دارند و به خاطر همین است که این هواداران را با دنیا عوض نمی‌کنم. خدا را شکر هواداران همه چیز را می‌دانند و امیدوارم آنها مرا حلال کنند چون دوست ندارم درباره همه چیز صحبت کنم.خوب یا بد همه چیز برای من در این فوتبال تمام شد و ما باید به دنبال کارهای خودمان باشیم.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران و پرسپولیس در پاسخ به سوالی که چه حرفی با هوادارانی دارید که مقابل درب تمرین پرسپولیس و هنگام بازی با نفت با پیراهن شما و پلاکاردهایی شما را تشویق کردند، گفت: یک دنیا از این هواداران تشکر می‌کنم. از فوتبال خداحافظی کردم، اما باز هم مرا شرمنده خودشان می کنند. یک خواهش دوستانه دارم؛ اجازه بدهید بچه های پرسپولیس کار خودشان را انجام دهند. هر جا که باشم برای من مثل میلیون ها هوادار پرسپولیس آرزویم موفقیت این تیم است، پس همه با هم کمک کنیم که بازیکنان به این هدفشان برسند.همیشه گفته‌ام دار و ندار من همین هواداران هستند و هرگز محبت های‌شان از یادم نخواهد رفت.

کریمی در پاسخ سوالی که آیا دنبال مربیگری هم هستید یا خیر نیز، گفت: دوران ما تمام شد اما امیدوارم در این فوتبال قدر افرادی مثل وحید هاشمیان و برخی دیگر از مربیان را بدانند. متاسفانه آنهایی که مدارج بالا فوتبال را علمی آموختند در فوتبال ما جایی ندارند. ما باید به این افراد بیشتر بها بدهیم تا بتوانیم با فوتبال روز دنیا آشنا شویم.

وی در مورد پوشیدن شماره 8 توسط برخی بازیکنان و رخصت گرفتن از وی نیز، گفت: من از بازیکنانی که این کار را کردند ممنونم اما من صاحب پیراهن نیستم و همیشه این نام پرسپولیس و تراکتورسازی است که بزرگ می‌ماند. من برای همه این عزیزان آرزوی موفقیت می‌کنم و همیشه گفته‌ام شماره به یک نفر اعتبار و ارزش نمی‌دهد و زیاد مهم نیست. خود من وقتی شماره 8 پرسپولیس را پوشیدم این را در جای دیگر هم گفتم این پیراهن بر تن بزرگانی بود که همه عاشقانه تیم خود را دوست داشتند مانند مجتبی محرمی و ناصر محمدخانی. امیدوارم هر کس که این پیراهن را می‌پوشد ان‌شاءالله بتواند موفق و سربلند باشد.

وی در پاسخ سوال دیگری در مورد انتقادهایش درباره اینکه فوتبالیست‌ها بعد از فوتبال کار دیگری ندارند، گفت: ما همیشه باید دنبال حق باشیم. فوتبالیست یک دوره کوتاه دارد و بر خلاف رشته‌های ورزشی دیگر نمی‌تواند عضو مجامع دیگر باشد. یک فوتبالیست نمی‌تواند چون زیاد در چشم است وقتی کارهایی را انجام می‌دهد قطعا سعی می‌کنند او را هر طوری شده بزنند. من افرادی را می‌شناسم که فوتبالیست بزرگی بودند پس باید برای این بنده‌خداها هم مانند خیلی‌ها مراسم گلریزان بگیریم.

بن مایه:فارس

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز