طناز طباطباییدر نقشمیلو – نمایش تن تن

طناز طباطبایی که نقش های ویژه و کم تر بازی شده ای مانند «دختر معتاد» یا «دختر مورد تجاوز واقع شده» (فیلم هیس) را در کارنامه بازیگری خود دارد در این نمایش نیز در نقش یک سگ بازی کرده است !!!

این نمایش به تیاتر «تن تن» باز می گردد که طباطبایی در نقش «میلو» هنرآفرینی می کند.

بهمن و اسپند 91 | كاري از گروه ويرگول

كارگردان: آروند دشت آراى |تیاتر تن تن و راز قصر مونداس

بازيگران: حسن معجونى، طناز طباطبايى، سعيد چنگيزيان، سحر دولتشاهى، الهام كردا، كاظم سياحى، شبنم فرشادجو، هومن كيايى، داريوش فایزى، اشكان جنابى و …

وی در گفتگویی درباره این نقش های عجیب گفته است :

«زمانی که “سداها” را بازی کردم همه گفتند که نقش معتاد دیگر روی تو می ماند. بعد از آن 2، 3 تا کار دیگر بازی کردم که در آن ها نقش معتاد نداشتم. تا نوبت به معتاد «مرهم» رسید که دست کم خودم فکر می کنم خیلی متفاوت با معتاد «سداها» بود و سعی کردم شکل دیگری از بازیگری را ارایه دهم که در «سداها» مخاطب از من نادیده بود. اصرار من بر تفاوت دقیقا همین نقطه است و همه تلاشم بر این است که با جستن به این ور و آن ور و حضور در تیاتر، سریال، نقش کوتاه و بلند در سینما و همه این ها هم ذهن خودم و هم ذهن مخاطب را با یک نوع بازی عادت ندهم و متوجه تفاوت ها کنم. این مطلبی که می گویم را شاید خیلی ها قبول نداشته باشند و روش دیگری داشته باشند اما من جزو آن دسته بازیگرانی هستم که اعتقاد دارم نباید طناز طباطبایی باشم که «شیرین نعیمی» را بازی می کند باید «شیرین نعیمی» باشم. نباید طناز طباطبایی باشم که «میلو» است باید همه تلاشم را کنم که خود «میلو» باشم و شبیه او رفتار کنم».

بخشی از این نمایشنامه را می توانید در ویدیو زیر ببینید.

>>>دانلود نمایش تن تن و راز قصر مونداس

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز