وسیله ایی سرگرم کننده و مفرح برای کودک دلبند شما

یاد آور خاطرات کودکی شما

قابل حرکت با هر نوع سوختی مانند الکل -نفت – تینر – شمع و . . . .

**************************

توضیحات محصول

قایق بخار از اسباب بازی های محبوب کودکان بوده که با ریختن ژل در مخزن آن و روشن کردن فتیله ای که در آن تعبیه شده، بر روی آب حرکت می کند. این قایق به روش خم و جوش کاری ورقه حلبی ساخته شده است. . مخزن قایق (میتوان با ژل شمع و نفت استفاده کرد)، قطعه ای قابل جدا شدن است که یک دودکش نیز دارد و موقع حرکت صدای تق تق موتور ایجاد میشه یک بسته سوخت ژله ای همراه قایق هست که بعد از اتمام ان میشه از نفت یا بنزین یا شمع و… بجای ان استفاده کرد. قایق به رنگ طبیعی و ازالومنیم است.

  • توضیحاتی راجبه طرز حرکت این قایق . . .


وقتی آب داخل حلقه لوله به جوش می آید، بخار منبسط می شود و آب داخل لوله را به عقب می راند. عکس العمل آن قایق را به جلو هل می دهد. وقتی بخار باز هم منبسط می شود، به بخشی از لوله که برای پر شدن آب است می رسد. این قسمت لوله خنک است، و در نتیجه بخار سرد شده و به آب تبدیل می شود. در نتیجه منقبض شده و به عقب باز می گردد. این باعثبوجود آمدن خلاء شده و آب بیشتری را به داخل لوله می کشد.

**************************

ویژگی محصول
یادش بخیر زمانی قایق کاغذی را درست می کردیم به مدت ۵ الی۱۰ دقیق روی سطح اب می ذاشتیم و سطح اب را تکان می دادیم تا موج ایجاد شود

و قایق ها حرکت کند.بعد از۵دقیقه کل قایق پر از اب می شد و دیگر نمی توانستیم از این قایق استفاده کنیم.

حالا محصولی رو پیشنهاد می کنم که هم بتونیم خاطرات کودکی خودمان را زنده کنیم و هم قایقی برای همیشه داشته باشیم.

قایق بخار که از جنس فلز سبک بوده می تواند با هرنوع سوختی کار کند فقط کافی است تا مخزن سوخت ان را پر کنید و قایقی رو برسطح اب قرارداده و قایق شروع به حرکت کند.

**************************

عکس محصول

خرید پستی و تحویل درب منزل

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز