باز هم یک بار دیگر با ماجراهای جالب کلاه قرمزی در خدمت شما هستیم. این برنامه در روز آدینه21 شهریور 93 از شبه دوم 2 سیما پخش شد. کلاه قرمزی از سال جاری ، آدینه هر هفته و همچنین در روزهای تعطیل و جشن ها مهمان خانه های شما می شود.

در بخش نخست برنامه این هفتهآقای مجریبرای چیره شدن به بی حواسی و بازیگوشی بچه ها به گوشزدهایش، ناچار می شود تا ترفند زیرکانه و جالبی را به کار گیرد. در بخش دوم فامیل دور و کلاه قرمزی بر روی مفهوم “دور” با هم اختلاف پیدا می کنند ، فامیل دور سه گونه “دور” را تعریف می کند ولی آقای مجری می کوشد تا با به کارگیری یک بادکنک و آوردن مثال کره زمین به آن ها کمک کند. بخش سوم گذری می زند به سال های دور و هنگامی که تازه کلاه قرمزی ساخته شده بود و کلاه قرمزی برای دیدن آقای مجری به تهران می رود و یادی از گذشته هاست. سرانجام پخش چهارم و پایانی این هفته را داریم. وارون بخش های دیگر، این بار نمایش نامه ای در کار نیست و داستان آوردن یک کارتن که قرار بوده در انبار باشه ولی به آشپزخانه آمده است.

شما می توانید در این پست همه این کلیپ ها را دانلود کنید. برای راحتی شما ما این برنامه را تکه تکه و در چهار بخش و با حجم کم و کیفیت بالا آپلود کرده ایم.

(با پوزش ، گویا این بخش کلاه قرمزی بازپخشی از کلاه قرمزی 90 بوده)

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز