کلیپخلاصه و صحنه های حساس بازی ایران و آرژانتین

 

 

 

 

 

سرمربی تیم ملی ایران در نشست خبری پس از بازی گفت: «امیدوارم فیفا مرا جریمه نکند، ولی دو شخصیت، نتیجه این بازی را رقم زدند. یکی بهترین بازیکن جهان و دیگری داوریبود که تنها پنج متر با صحنه فاصله داشت و پنالتی را نگرفت».

 

 

 

 

کاریکاتوری که گویای همه چیز است

 

 

 

صحنه پنالتی 100% محرز ایران برابر آرژانتین روی اشکان دژاگه که داور نگرفت

 

 


 

 

 

 

 

 

 

لیونل مسی در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر ایران به خبرنگاران گفت: واقعیت این است که ما بازی سختی را پشت سرگذاشته‌ایم. باید صادقانه بگویم که ایران نمایش خوب و عالی داشت و راه‌های نفوذ ما را بسته بود. به همین خاطر شکستن سد دفاعی آنها سخت بود.

کاپیتان تیم ملی فوتبال آرژانتین در پاسخ به این پرسش که بازیکنان ایرانی شما را مهار کرده بودند گفت: آنها نه تنها من را بلکه همه بازیکنان آرژانتین را مهار کرده بودند. سیستم ایران تدافعی بود هر چند که موقعیت هایی هم داشت. به همین خاطر وقتی گل زدم لحظه فوق العاده‌ای بود.

 

سرجیو رومرو دروازه بان آرژانتین گفته است تیمش خوش شانس بوده که به پیروزی رسیده.واکنش رسانه های مختلف جهان نیز حاکی از تمجید عملکرد تیم ملی ایران است.

 

 

 

 

سایت دیلی میل در پایان دیدار تیم های ایران و آرژانتین از تلاش جواد نکونام برای به دست آوردن پیراهن مسی قبل از بازی خبر داد و فاش کرد: به طور معمول بازیکنان برای به دست آوردن پیراهن یار مقابل در بین دو نیمه اقدام می کنند ولی کاپیتان تیم ایران یک قدم جلوتر از هم تیمی هایش برداشت و به هنگام دست دادن سنتی پیش از شروع بازی در این باره با مسی صحبت کرد.

 

 

 

سرت را بالا بگیر مرد…
تو قهرمان یک ملتی،
برای گل زدن به تو باید کم کم 4 توپ طلا داشته باشند و حداقل 91 دقیقه تلاش کنند…

 

 

بهترین آمار دفاع از نظر فیفا

 

 

 

 

 

 

 

تو گفتی و ما هی گفتیم….
بخش مهمی از تاریخ فوتبال ما مدیون حضور تو شد
سزاوار سپاسی، کارلوس کیروش

نوشته ای از امیرحسین صادقی مدافع تیم ملی برای کیروش

 

 

 

هنرنمایی و جادوگری شجاعی و آندو

 

 

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز