خلاصه قسمت چهارم رهایم کن

خلاصه داستان قسمت چهارم سریال رهایم کن

 

خلاصه داستان و ماجراهای اتفاق افتاده در قسمت چهارم رهایم کن: در پی بارگیری یکی از کارگران معدن جسد عبدالله را در بین دورریخت های معدن پیدا می کند و با بهروز که مسبب اصلی …

 

اینفو و بیوگرافی سریال رهایم کن

 

📌 ژانر: عاشقانه / حانوادگی

کستینگ و بازیگران:

, , , , , , , , مونا احمدی، مایده تهماسبی، شهرام قایدی، رابعه مدنی و محمدصادق میرمحمدی

کارگردان: شهرام شاه حسینی

 

 

رهایم کن – Set Me Free یک سریال نمایش خانگی محصول سال 1401 است که از 28 بهمن ماه 1401 به وسیله وبسایت ته موویز در شبکه نمایش خانگی پخش شد، این سریال به تهیه کنندگی: مجید مولایی ، نویسندگی و کارگردانی: شهرام شاه حسینی تولید و ساخته شده است. شما می توانید به وسیله وبسایت ته موویز جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

 

 

دانلود قسمت چهارم رهایم کن

 

📄 خلاصه داستان قسمت 4 رهایم کن:

 

در اپیزود چهارم رهایم کن دیدیم که هاتم خان به دیدار هاتف در یک کافه می رود و تلاش می کند تا او را متقاعد کند که با او به خانه برگردد ولی با امتناع وی مواجه می شود. ولی وقتی که خبر قتل یونس را می شنود نظرش عوض می شود. یونس که در روز های قبل فقط برای یک شب در خانه هاتف بوده است، پس از خروج از خانه وی کشته می شود و ظاهرا به این دلیل است که پلیس الان به دنبال هاتف هستند.

 

پس از این ها است که موفق به بازگشت وی می شود. در نخستین اقدام هاتم و هاتف بر سر مزار مادر خود می روند. در ادامه افسانه به دیدار بهرام بوقی می رود تا بلکه بتواند خبری از دانیال پیدا کند. بهرام به او چیزی نمی گوید و به این ترتیب افسانه متوجه نمی شود که دانیال مرده است؛ آن هم به وسیله برادرش یعنی هاتم خان.

 

در همین ملاقات است که بهرام حرف های تندی علیه هاتم می گوید و افسانه نیز از فرصت استفاده کرده با عصبی کردن وی باعث بدگویی بیشتر او بر علیه برادرش می شود. زمانی که افسانه به خانه مراجعه می کند، قضیه را به هاتم خان می گوید و او نیز با خاری و خفت بهرام بوقی را از کافه اخراج می کند. سوییچ ماشین و کلید کافه را از وی گرفته، با او تسویه حساب کرده و حتی بیشتر از طلبش را به او پرداخت می کند و او را برکنار می کند.

 

در پی بارگیری و یا تخلیه بار یکی از کارگران معدن هاتف خان که وظیفه رانندگی را بر عهده داشت، جسد آقا عبدالله در بین دور ریخت های معدن پیدا می شود. ولی همچنان مشخص نیست که چه بر سر وی آمده است و این فرد به چه شکل و با چه انگیزه ای و از سمت چه کسانی کشته شده است.

 

در پی کنکاش بیشتر وی، متوجه می شود که شخصی به نام بهروز و افرادش که در داخل معدن و زیر زمین کار می کند با زیاده خواهش و سهم بیشتر باعث قتل وی شده است. او در قبال لو ندادن ماجرا از بهروز، حق سکوت می خواهد. در بخش دیگری از این اپیزود، مارال به معدن می آید که با هاتف صحبت کند تا بلکه بتواند از برادرش یونس خبری به دست بیاورد. حال آن که نمی داند او کشته شده است.

 

حال باید دید که در قسمت 5 سریال رهایم کن چه اتفاقاتی رخ خواهد داد. شما را دعوت به تماشای قسمت پنجم رهایم کن در این جا می کنیم.

 

 

دانلود قسمت پنجم رهایم کن

 

دانلود سریال رهایم کن

> دانلود سریال رهایم کن

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز