خلاصه قسمت هفتم سرگیجه

خلاصه داستان قسمت هفتم سریال سرگیجه

دانلود کامل سریال سرگیجه

 

خلاصه داستان و ماجراهای اتفاق افتاده در قسمت هفتم 7 سریال سرگیجه: پریسا به ملاقات افسر آگاهی می رود و اتفاقات رخ داده را در آن جا شرح می دهد. در سمت دیگر داستان و در پی اوج گیری شکایت مالباختکان، پس از آگاهی، این بار پلیس فتا نیز به شرکت مراجعه کرده و از افراد سوال هایی می پرسد. روابط مشکوک کارمندان از جمله لیلا با فرد مشکوکی که به نظر می رسد در سرقت بیت کوین ها نقش داشته، پررنگ تر می شود.

 

 

اینفو و بیوگرافی سریال سرگیجه

📌 موضوع:درام | رازآلود

کارگردان: بهرنگ توفیقی است.
کستینگ و بازیگران سریال سر گیجه:
حامد بهداد، رعنا آزادی‌ور، هومن سیدی، هادی حجازی‌فر، شبنم مقدمی، علی عمرانی، مهراوه شریفی‌نیا، پیام دهکردی، ژرژ هاشم‌زاده، فرید سجادی حسینی، عرفان ناصری، مریم شیرازی، میلاد معیری و…

 

پیمان (حامد بهداد) پس از یک سوتفاهم خانوادگی با کامران (هادی حجازی فر) درگیر می شود. درگیری که اگرچه به واسطه وکیل شرکت یعنی فریبا (رعنا آزادی ور) بوده است، ولی داستان را به سمت و سویی دیگر می برد که بی بازگشت است. گمان ها به این سمت می رود که پیمان کامران را کشته. ماجرایی که شاید به قیمت زندگی پیمان تمام شود.

 

سرگیجه – Sargijeh محصول سال 1401 که از 26 دی ماه 1401 به وسیله وبسایت ته موویز در شبکه نمایش خانگی پخش شد، به تهیه کنندگی: مهدی بدرلو، نویسندگی: محمد منعم و کارگردانی: بهرنگ توفیقی تولید و ساخته شده است. این سریال که در سکوت کامل خبری مراحل ساخت را سپری کرده بود، بدون تبلیغات و اخبار از پیش تعیین شده، به یک باره آغاز به پخش کرد. شما می توانید به وسیله وبسایت ته موویز جهت دانلود و یا تماشای این سریال اقدام کنید.

 

 

دانلود قسمت هفتم سرگیجه

 

 

📄 خلاصه داستان قسمت 7 سرگیجه:

در قسمت هفتم سریال سرگیجه دیدیم که پیمان پس از تعقیب و گریز و خطر کردن های بسیار، و بیهوشی و ضرب شتم وی، سرانجام در روستایی رها شده و صبح فردای آن روز از آن محل ناشناخته به خانه می آید. در آن جا در حالی که فریبا و ملودی نیز حضور دارند، موضوع حبس شدن و بی هوشی و درگیری خودش به وسیله کامران و افرادش در ویلای لواسان را مطرح می کند. پریسا که پس از شنیدن این ماجراها بسیار متعجب شده است، پاسخ روشنی برای گفته های پیمان ندارد.

 

البته به جز پریسا، همگان متعجب هستند، چرا که آن ها گمان می کردند که کامران کشته شده است. در ادامه پریسا به ملاقات افسر آگاهی می رود و اتفاقات رخ داده را در آن جا شرح می دهد. در سمت دیگر داستان و در پی اوج گیری شکایت مالباختکان، پس از آگاهی، این بار پلیس فتا نیز به شرکت مراجعه کرده و از افراد سوال هایی می پرسد. روابط مشکوک کارمندان از جمله لیلا با فرد مشکوکی که به نظر می رسد در سرقت بیت کوین ها نقش داشته، پررنگ تر می شود.

 

پیمان به بیمارستان می رود تا فردی که در شب گذشته به دنبال او بود را ببیند ولی از طریق فردی که به عنوان مراقب وی در بیمارستان گماشته بود به پیمان خبر می دهد که دو نفر به بیمارستان مراجعه کرده و آن شخص را با خود برده اند. به این ترتیب سرنخ دیگری که پیمان داشت، از بین می رود. در ادامه سارق اصلی بیت کوین ها مشخص می شود. ظاهرا خانم سپهری و نامزدش دست به این کار زده اند و همینک در پی خروج از کشور هستند. این گونه به نظر می رسد که کامران نیز با این دو شریک است یا حداقل با هماهنگی و همکاری هم این کار را انجام داده اند.

 

در سکانس پایانی این اپیزود، افسر آگاهی به منزل پیمان مراجعه می کند و در حالی که حکم ورود به خانه ندارد با دعوت پیمان وارد خانه می شود. در خلال سوال هایی که او از پیمان می کند، از او در این خصوص که چرا پس از پیدا کردن ردی از کامران، مساله را با پلیس در میان نگذاشته است؟

 

پیمان که مضطرب نشان می دهد، سعی می کند که مساله را به نحوی جمع و جور کند ولی در همین حین، یک پیامک به گوشی پیمان ارسال می شود. پیامک حاوی هیچ متنی نیست و یک پیام خالی است که از سوی افسر آگاهی در واقع بر روی سیم کارت کامران فرستاده می شود و پیمان موضوع را لو می دهد. در همین حال افسر از او می پرسد که چرا سیم کارت کامران بر روی گوشی پیمان است؟ به نظر می رسد که مسایل بسیاری وجود دارد که از آن بی خبریم و قرار است که در اپیزود بعدی از آن ها مطلع شویم.

 

برای رسیدن به پاسخ این پرسش ها، شما را دعوت به تماشای قسمت هشتم سرگیجه می کنیم. توصیه اکید داریم که حتما و قطعا قسمت 8 سریال سرگیجه را از دست ندهید.

 

 

 

دانلود قسمت هشتم سرگیجه

 

دانلود سریال سرگیجه

> دانلود سریال سرگیجه

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز