دانلود کامل سریال پوست شیر

خلاصه داستان قسمت 18 سریال پوست شیر

خلاصه قسمت 18 پوست شیر

 

خلاصه اتفاقات و ماجراهای قسمت 18 سریال پوست شیر , در قسمت دوم فصل سوم پوست شیر دیدیم: اخراج سرگرد مشکات از اداره آگاهی یک اتفاق صوری و در واقع ترفندی از سمت پلیس ها برای آزاد گذاشتن نعیم و نزدیک شدن به گروگان گیر بوده است. این نقشه از سوی مشکات و سرهنگ مافوقش که …

 

 

اینفو و بیوگرافی سریال پوست شیر

📌 ژانر: پلیسی، جنایی

کستینگ و بازیگران:

شهاب حسینی، پردیس احمدیه، هادی حجازی‌ فر، پانته‌ آ بهرام، بابک کریمی , بانیپال شومون , مهرداد صدیقیان , نیلوفر کوخانی ، علیرضا کمالی ، علی اوسیوند ، احسان امانی ، بهزاد خلج

کارگردان: جمشید محمودی

 

سریال معمایی / جنایی پوست شیر به کارگردانی جمشید محمودی، یک مجموعه نمایش خانگی است که از روز 6 مهرماه 1401 آغاز به پخش کرده است. لازم به ذکر است که این سریال ساعت 08:00 چارشنبه هر هفته در سایت ته موویز پخش می شود.

 

 

دانلود قسمت 18 سریال پوست شیر

 

📄 خلاصه داستان قسمت 18 پوست شیر:

در قسمت دوم از فصل سوم یا همان اپیزود هجدهم پوست شیر دیدیم که برکناری و اخراج سرگرد مشکات از اداره پلیس آگاهی یک اتفاق صوری و در واقع ترفندی از سمت پلیس ها برای آزاد گذاشتن نعیم و نزدیک شدن به گروگان گیر بوده است. این نقشه از سوی مشکات و سرهنگ مافوقش که رییس آگاهی بود، برنامه ریزی می شود و به خوبی نیز پیش می رود.

 

همان جور که دیدیم طرح و برنامه عملی می شود و نعیم به نزد مشکات می رود. مشکات با افسران اداره راهنمایی و رانندگی و به شماره پلاک ماشین گروگان گیر می رسد. در پی برگه جریمه وی و حوالی آدرس های او، به سوپر مارکتی برمی خورند که ظاهرا او را می شناسد. مشخص می شود که این فرد، شخصی به نام فرشاد است که ساقی نیز می باشد. با پرس و جوهای فراوان، سرانجام به آدرس فرشاد می رسند.

 

صدرا خود را به عنوان شخصی که با دوستانش به ویلایی در آن منطقه آمده است، جا می زند و از این شخص درخواست مشروبات الکلی می کند. درست در همین زمان است که سرگرد مشکات می خواهد وی را به دام بیندازد ولی صدرا متوجه می شود که فرشاد بر سر قرار نیامده است و در واقع این فرد، سجاد، دوستش بوده است.

 

با تعقیب این شخص و گیر انداختن وی در خانه ای قدیمی، موفق می شوند که آدرس فرشاد که مربوط به خانه ای قدیمی و متروکه است را بیابند و این در واقع همان خانه ای ست که ساحل در آن جا محبوس شده است. سرانجام، صدرا، مشکات، پدر و مادر ساحل به ویلای مذکور می روند و موفق می شوند ساحل را نجات دهند.

 

ساحل پس از ماه ها اسارت و شکنجه های وحشتناک، آزاد می شود و به خانواده اش می رسد. احوالات پریشان وی و بدن نحیف و زخمی وی شاهد این ادعاست. در این حال، وی را به بیمارستان می برند تا مورد معالجه قرار بگیرد. پلیس ها نیز در بیمارستان از این خانوده محافظت می کنند تا اگر حمله ای صورت گرفت بتوانند در کمترین زمان اقدامات لازم را به عمل آورند.

 

در سمت دیگر داستان رضا پروانه حضور دارد که به ترمینال رفته است تا بلکه بتواند مژگان را راضی به بازگشت به خانه کند. تلاش های او بی نتیجه می ماند و نمی تواند وی را بیابد. در همین حال، رضا نقش بر زمین می شود و بی هوش می شود ولی مژگان که درست در همین زمان در حال حرکت با اتوبوس به سمت اردبیل است، رضا را می بیند که بر زمین افتاده است.

 

یک سوظن شدید در این میان است. مشخص نیست ارتباط رضا با وضعیت و سرنوشت ساحل چیست؟ در همین زمان یافتن و آزادی ساحل که نعیم در حال صحبت تلفنی با رضا است، می خواهد که گوشی را به ساحل بدهد ولی این اتفاق به طرز مشکوکی رخ نمی دهد. آیا بین این اتفاقات، پیوندی است؟

 

در ادامه خانواده ساحل در حال بازگشت از بیمارستان هستند که شخصی ناشناس با موتور از شیشه کناری ماشین به ساحل شلیک کرده و او را می کشد. معماهای این سریال در حالی که به نظر می رسید در این قسمت در حال رمزگشایی است ولی پیچیده تر و بیشتر از پیش می شود.

 

این روزها سریال پوست شیر به اوج حساسیت و محبوبیت رسیده است و بالاترین میزان بازدید و دنبال کننده را به خود اختصاص داده است. در این جا شما را دعوت به تماشای قسمت 19 سریال پوست شیر می کنیم. توصیه اکید داریم که قسمت نوزدهم پوست شیر را به هیچ وجه از دست ندهید.

 

 

 

دانلود قسمت 19 سریال پوست شیر

 

دانلود سریال پوست شیر

> دانلود سریال پوست شیر

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز