استقبال بی نظير مردم از نخستين تجربه شهاب حسینیدر سينماهای كشور همه

را شگفت زده كرده است.فيلمی با مضامين انسانی ، عرفانی و فلسفی

شهاب حسینی و همسرش پریچهر قنبری و پسرشان – 21 مهر 93 ، مجتمع فرهنگی هنری آسمان زعفرانیه

اولین تجربه کارگردانی شهاب حسینی رونمایی شد – هنرمندان در «ساکن طبقه وسط»

به گزارش خبرنگار مهر، عصر روز دوشنبه 21 مهرماه همزمان با عید غدیر خم، مراسم اکران خصوصی فیلم «ساکن طبقه وسط» به کارگردانی شهاب حسینی در مجموعه فرهنگی و هنری آسمان با حضور جمع کثیری از هنرمندان سینما و تلویزیون و موسیقی کشور برگزار شد.

پیش از اکران فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» مراسم تجلیل از عوامل این فیلم برگزار شد و امیر سماواتی تهیه کننده فیلم در سخنانی گفت: خوشحالم که جمع کثیری از هنرمندان امروز به این جا آمدند تا این فیلم را تماشا کنند. شهاب حسینی امروز می‌خواهد به ما عیدی بدهد و فیلمش را در این روز خجسته رونمایی کند.وی ادامه داد: من از زمانی که کار با شهاب حسینی را آغاز کردم به ویژگی‌های اخلاقی این بازیگر توانای سینمای ایران پی بردم. فیلم «ساکن طبقه وسط» با حمایت بخش خصوصی و بدونه پشتوانه دولتی تولید شده است و عزیزانی ما را در جریان تولید همراهی کردند تا این فیلم ساخته شود. به جرات می‌توان گفت که این فیلم با هزینه های بالایی ساخته شد.سماواتی در پایان صحبت‌هایش عنوان کرد: در طول ساخت این پروژه سینمایی شهاب حسینی به عنوان کارگردان و محمدهادی کریمی فیلمنامه نویس این فیلم با من همراهی کردند. فیلم «ساکن طبقه وسط» حدیث نفس کارگردان است که در این فیلم انسانیت را به تصویر کشیده و انتظار من این است که این فیلم سال های سال در سینمای ایران بماند.

در ادامه مراسم شهاب حسینی و امیر سماواتی کارگردان و تهیه کننده فیلم «ساکن طبقه وسط» از جواد ایزدی، فرشید رضا جویی، پروانه صانعی، ناهید ثمودی حامیان مالی این فیلم با اهدای تابلو فرش هایی به آن ها به دلیل سرمایه گذاری در تولید فیلم «ساکن طبقه وسط» تجلیل کردند.

شهاب حسینی کارگردان این فیلم سینمایی در سخنانی گفت: زیاد مزاحم شما نخواهم شد و دلم می خواهد که زودتر فیلم را به تماشا بنشینید.وی با عذرخواهی از حاضرانی که در سالن سرپا ایستاده بودند گفت: از همه این عزیزان به خاطر کمبود جا عذرخواهی می کنم.حسینی در خاتمه حرف هایش درباره نخستین تجربه کارگردانی اش یادآور شد: این فیلم از دل بر آمده است و امیدوارم که به دل شما هم بنشیند.

در ادامه مراسم سید مهدی موسوی، مدیر عامل شرکت شهر فرش عنوان کرد: ما فرشی ها و شما سینمایی ها با یکدیگر همکار هستیم، ما نقش و نگار ایرانی در قالب فرش عرضه می کنیم و شما فرهنگ را در قاب تصویر به مخاطبان ارائه می کنید. در سال های اخیر سینماگرانی ایرانی فیلم های زیادی را با مضامین مختلف ساختند و به نوعی از فرش ایرانی حمایت کردند.

در ادامه ایمان زارع نیا از دیگر حامیان فیلم هم سخنان کوتاهی را درباره علت سرمایه گذاری در فیلم «ساکن طبقه وسط» ارائه کرد. قبل از نمایش فیلم امیر سماواتی و دو حامی مالی فیلم روی صحنه حاضر شدند و از عوامل فیلم سینمایی «ساکن طبقه وسط» قدردانی کردند.

از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند، طناز طباطبایی و فخر الدین صدیق شریف در سالن حضور داشتند و فخرالدین صدیق شریف بعد از دریافت جایزه اش طی سخنانی عنوان کرد: من می خواهم جمله ای را از جمیشید مشایخی نقل قول کنم، او همیشه می گفت که چه قدر خوب است که در سینمای ایران برای تمامی موارد جایزه در نظر می گیرند ای کاش روزی فرا برسد که جایزه بهترین اخلاق را به بازیگران اهدا کنند. من اضافه می کنم که اگر قرار باشد روزی جایزه بهترین اخلاق و نگاه انسانی را به شخصی در سینمای ایران اهدا کنند، این جایزه باید به شهاب حسینی برسد.

نصرالله مدقالچی، علیرضا قربانی، سالار عقیلی، تینا پاکروان، دیبا زاهدی، کریم باقری (فوتبالیست) ، حسن مصطفوی، تهمینه میلانی، محمد نیک بین، امیر عابدی، مهشید افشارزاده، محمد حاتمی، رها خدایاری، مجتبی راعی، فتانه ملک محمدی، مهتاب کرامتی، حمید فرخ نژاد، مینا ساداتی، کیوان کثیریان، طناز طباطبایی، وحید محمد حسینی، بهنوش طباطبایی، محسن افشانی، علی شادمان، امیر جدیدی و … از حاضران در این مراسم بودند.

حاشیه ها:

– استقبال از اکران خصوصی این فیلم زیاد بود و تعداد زیادی از مخاطبان ایستاده فیلم را تماشا کردند.

– بازار عکس گرفتن با شهاب حسینی داغ بود.

– امیر سماواتی از زحمت های پریچهر حسینی، همسر شهاب حسینی در جهت تولید فیلم تشکر کرد. هنگام تجلیل از عوامل از محمد امین حسینی فرزند شهاب حسینی هم تقدیر شد.


شهاب حسینی و همسرش – اکران خصوصی ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و بهنوش طباطبایی – اکران خصوصی ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و مهتاب کرامتی – اکران خصوصی ساکن طبقه وسط

طناز طباطبایی – اکران خصوصی ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و طناز طباطبایی – حواشی افتتاحیه ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و شاهرخ استخری و علیرضا قربانی – حواشی افتتاحیه ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و جمعی از بازیگران – حواشی افتتاحیه ساکن طبقه وسط

شهاب حسینی و پسرش – مراسم افتتاحیه ساکن طبقه وسط


شهاب حسینی : 10 سال عشقم را روی این فیلم گذاشتم

همان جور که گفته شد از 21 مهر اکران خصوصی و همچنین از 23 مهر اکران عمومی این فیلم آغاز شده.

در هفته پیش رو نیز ساکن طبقه وسط به سینماهای شهرستان ها می رود.

لیست سینماهای تهران را در عکس بالا می بینید.


دانلود فیلم جدید و بسیار زیبای ساکن طبقه وسط

تازه ترین خبرها درباره شهاب حسینی را از این جا دنبال کنید

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز