مهران مهام در گفتگو با مهر درباره ساخت سری دوم سریال «دردسرهای عظیم» گفت: پیش از این طرح اولیه این سریال به گروه شبکه سوم سیما ارایه شد و قرار شد اصلاحاتی در آن انجام شود.

وی درباره این سریال و داستان آن اظهار کرد: این سریال به نویسندگی علیرضا کاظمی پور و کارگردانی برزو نیک نژاد تولید می شود و کاظمی پور هم اکنون مشغول نگارش قسمت اول آن است. تهیه کننده سریال «دردسرهای عظیم» درباره داستان این سریال توضح داد: این اثر در ادامه سری اول کار قرار دارد و داستان با مراسم ازدواج لطیف و بهار آغاز می شود و درواقع «دردسرهای عظیم ۲» با دردسرها و مشکلاتی که این دو برای گرفتن مراسم عروسی و ازدواج خود دارند شروع می شود.

مهام با اشاره به باکس زمانی که برای پخش سریال در نظر گرفته است، گفت: «دردسرهای عظیم ۲» هم اکنون در پیش تولید قرار دارد و هدفمان این است که آن را برای پخش در ماه مبارک رمضان آماده کنیم. وی درباره مضامین سریال با توجه به پخش رمضانی آن گفت: سریال در همان فضای شرین و موقعیت های طنز پیش می رود ولی به دلیل پخش آن در ماه رمضان بخش هایی با موضوعات معارفی و تربیتی در فضای خانوادگی این اثر دیده شده است.

مهام همچنین درباره زمان تولید و بازیگران سریال یادآور شد: بازیگران قبلی در این کار هم ثابت هستند و ما به چهار بازیگر اصلی جدید نیاز داریم. مهران مهام پیش از این خبر داده بود که سریال «ماه و مه» را در ماه رمضان روی آنتن خواهد برد و حالا قرار است سری دوم «دردسرهای عظیم» که پیش از این از شبکه سوم سیما پخش شد، تولید شود.

مهدی هاشمی ، جواد عزتی ، مهران رجبی ، مریم سعادت ، پرستو گلستانی ، شهین تسلیمی و الناز حبیبی از جمله بازیگران این سریال بودند که به کارگردانی برزو نیک نژاد ساخته شد.


به روز رسانی ها :

17 فروردین

سری دوم این سریال باز هم به کارگردانی برزو نیک نژاد و تهیه کنندگی مهران مهام بزودی در تهران و لوکیشن هایی حوالی بلوار ارتش و سوهانک کلید خواهد خورد. بازیگران سری اول سریال از جمله مهدی هاشمی، جواد عزتی، الناز حبیبی، مریم سعادت، پرستو گلستانی، زهره فکور صبور، مهران رجبی، اشکان اشتیاق، شهین تسلیمی، امیر غفارمنش، صفا آقاجانی، بهشاد شریفیان، محمد مهدی مطلبی، مهنوش صادقی و… در این سری هم حضور خواهند داشت. ضمن آن که مه لقا باقری و امیرحسین صدیق نیز به تازگی به این جمع پیوسته‌اند.

این سریال قرار است برای پخش در ماه رمضان امسال از شبکه سوم سیما آماده شود. نویسندگی این سری را علیرضا کاظمی پور و امیر عربی برعهده دارند و در خلاصه داستان آمده است:

«با پیدا شدن بچه‌ای در ماشین و آمدن خانواده لطیف (جواد عزتی) از شهرستان و دعوت از خانواده پدری بهار (الناز حبیبی)، آن دو دچار دردسرهای فراوانی می‌شوند. فرحان (مهدی هاشمی) که خود را مدیون کمک‌های لطیف و بهار می‌داند، سعی می‌کند مشکلات پیش آمده برای آنها را حل و فصل کند، اما…».

23 فروردین :دردسرهای عظیم ۲ کلید خورد

مهران مهام در گفت‌وگو با فارس : جمعه گذشته و در لوکیشنی حوالی سوهانک این مجموعه را کلید زدیم و منزل منیر نیز در حال بازسازی است. همه بازیگران سری قبل در این سری جدید نیز حضور دارند. ضمن اینکه بازیگرانی چون: حسین محب اهری، فریده سپاه منصور، امیرحسین صدیق، مه لقا باقری نیز از بازیگران جدیدمان هستند.

او در خصوص پخش در ماه رمضان نیز عنوان کرد: ما نیز یکی از گزینه‌های ماه رمضان شبکه سه هستیم و از الان تولید را شروع کردیم که خدای نکرده با شتاب زدگی همراه نباشیم. قصه سری جدید از ادامه همان سری اول از سر گرفته می‌شود و بهار و همسرش با بچه‌ای که پیدا شده ماجراهایی را آغاز می‌کنند. برزو نیک‌نژاد کارگردانی این اثر را عهده دار است و علیرضا کاظمی‌پور و امیر عربی نیز در حال نگارش متن دردسرهای عظیم هستند.

عکسی از نخستین روز فیلمبرداری سریال دردسرهای عظیم

لطیف (جواد عزتی) و بهار (الناز حبیبی)

2 اردیبهشت 94 : رفتن به لوکیشن تازه

سازندگان دردسرهای عظیم 2 ، تصویربرداری را این روزها در شهرک غرب ادامه می دهند. این سریال میانه های فروردین امسال در تهران کلید خورد.

تصویربرداری در منزلی نزدیک سوهانک آغاز شد و به تازگی گروه به لوکیشنی در شهرک غرب رفته اند که منزل دو تن از شخصیت های تازه داستان با بازی حسین محب اهری و فریده سپاه منصور است. این دو پدربزرگ و مادربزرگ بهار (الناز حبیبی) هستند که در سری دوم به داستان اضافه شده اند. تدوین سریال را نیز حسین غضنفری آغاز کرده است.

عکس هایی از پشت صحنه سریال دردسرهای عظیم 2

صحنه هایی از لوکیشن های ساخت سریال دردسرهای عظیم 2

پخش دردسرهای عظیم 1

دردسر های عظیم 1 به کارگردانی برزو نیک نژاد از دوشنبه 28 اردیبهشت ماه از شبکه سه سیما بازپخش می شود.

دانلود کامل سریال «دردسرهای عظیم ۲» با دو کیفیت

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز