الهام چرخنده(زهرایی) با چهره جدید به هوادارانش امضا می‌ دهد

بیوگرافی

الهام چرخنده(زاده ۴ تیرماه ۱۳۵۷کاشان) بازیگر سینما و تلویزیون ایران. وی پس از تحصیل در رشتهٔ معماری فعالیت‌های هنری خود را با تدریس طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت. تله تئاتر شباشب یکی دیگر از کارهای وی است. او همچنین سابقه بازی در فیلم سینمائیشب یلدارا هم دارد.

فیلم شناسی

مجموعه تلویزیونی

 • آوای باران(۱۳۹۲)
 • پروانه(۹۲-۱۳۹۱)
 • من یک مستاجرم
 • دایره تردید

سینمایی

 • ۱ -دامنه‌های سفید(۱۳۹۱)
 • ۲ -سوگند(۱۳۸۷)
 • ۳ -شب یلدا(۱۳۸۰)
 • ۴ -عروسی مهتاب(۱۳۷۵)

سایر آثار

 • شباشب (تله تئاتر)
 • هما (شبکهٔ ویدئویی)
 • والس خداحافظی (تئاتر)
 • ستارهٔ مهاجر (اجرا)
 • جنایت و مکافات (فیلم کوتاه)

اظهار نظر جنجالی

چرخنده در یک مصاحبه تلویزیونی نوروزی، با نامیدنسید علی خامنه‌ایبا عنوان نائب امام زمان تبریک نوروزی خود را به او تقدیم کرد.؛ این عمل وی واکنش‌های بسیاری را در رسانه‌ها و شبکه‌های اجتماعی در پی داشت. همچنین به ماشین شخصی وی حمله شد و شیشه های آن شکسته شد. سپس او در طی نوشته با عنوان “به جرم عاشقی مرا زدند!” این گونه موضع گیری کرد:

«به جرم عاشقی مرا با چوب زدند. برایم پیام فرستاده بودند که خانم چرخنده سینمای ما جای چنین زنانی نیست.بعد از پخش اظهار ارادتم در آغازین روزهای بهار به رهبر انقلاب اتفاقات عجیبی برایم افتاد و این اولین باری است که در خانه فرهنگی خودم صحبت می‌کنم. دقیقا بعد از پخش این ویدیو بود که من از شبکه‌های مختلف منافقان، صدای آمریکا و مخالفان صحبت‌هایی شنیدم و همچنین برخی دوستانم در عرصه سینما نسبت به من خیلی لطف داشتند و پیامک‌های مختلف برایم ارسال می‌شود. متوجه شدم که چقدر از دستم ناراحت هستند و چقدر از این کلام من پریشان شده‌اند».

چرخنده افزود: «به عنوان یک سینماگر متوجه شدم این حال، حال بسیار خوبی است. این ماجرا ادامه پیدا کرد و به صفحات شبکه‌های اجتماعی رسید و همه چیز در اینستگرام شروع شد. در شب تولد پسرم، شیشه‌های ماشینم را شکستند. همان جا خطاب به حضرت علی (ع) گفتم یا علی(ع) حواس شما هست؟ من متوجه می‌شوم که غربت شیعه چقدر سخت بوده است. در همان زمان غصه الهام چرخنده و باور قلبی‌اش از بین رفت تنها یک جمله(اعتصموا بحبل الله جمیعا ) به ذهنم آمد و احساس کردم بچه مسلمانان و عاشقان مولا هستند و مرا تنها نگذاشتند. و همان روز به لباس سنتی ایران ملبس شدم که به انگلیسی روی آن نوشته بودم من همه جانم فدای امیرالمومنین، رهبرم، خاکم، تمام مسلمین. در نتیجه این اقدام حال آنهایی که از من بد بود، بدتر شد.

در همان شرایط بود که دلم شکست و غصه دار شدم. اما همان لحظه یاد فرمایش حضرت امام (ره) افتادم که گفته بود هر وقت دشمن از شما تعریف کرد ناراحت شوید. بعد از این جریان تلویزیون‌های مختلف شروع به فحاشی، تهمت و تهدید کردند. و صدای آمریکا و شبکه من و تو که به دور از خاک وطن مردم و رهبرم هستند، زنده باد و مرده باد سرمی‌دادند. و می‌گفتند که این کار را انجام دهید و آن کار را انجام ندهید».

تغییر نام خانوادگی الهام چرخنده به الهام زهرایی

در آذرماه 93 نام «الهام چرخنده» از سوی رهبری به «الهام زهرایی»دگرگون شد.

عکس های الهام چرخنده پیش از محجبه شدن

عکس های الهام چرخنده قبل و بعد از لبیک حجاب

عکس های الهام چرخنده قبل و بعد از محجبه شدن

عکس های الهام چرخنده قبل از باحجاب و چادری شدن

عکس های الهام چرخنده قبل و بعد از لبیک حجاب

الهام چرخنده و شوهرش فرشيد نوایی

عکس الهام چرخنده ؛ مجری گری در یکشبکه ماهواره ای

در خارج از کشور به نام مهاجر یا mitv، سال ها پیش.

.

.

.

.

.

عکس های الهام چرخنده پس از تحول و محجبه شدن

http://www.fasebooc.rozblog.com/

الهام چرخنده در یک برنامه تلویزیونی در قم – عید فطر 93:

…. حجاب چادر برای همیشه تا لحظه ای که من را توی خاک بگذارند.

عکس های با حجاب الهام چرخنده

عکسهای محجبه شده الهام چرخنده

عکسهای با حجاب الهام چرخندهپس از لبیک حجاب

الهام چرخنده و شب قدر 93

عکس های با حجاب الهام چرخنده

جدایی الهام چرخنده از شوهر بازیگرش

بانی فیلم مدعی شد: زوج بازيگر فرشيد نوابي و الهام چرخنده به زندگي خانوادگي مشترك خود خاتمه داده‌اند و فرزند خردسالشان نيز نزد پدر خود مانده است.

اين زوج اندكي پيش از ايام نوروز امسال اين تصميم به جدايي خود را عملي كردند، اما خبر آن هنوز رسانه اي نشده بود. اين دو به تازگي پس از سالها دوري از عرصه تصوير به فعاليت مجدد خود روي آورده اند و در بهار سال گذشته در سريال «پروانه» ساخته جليل سامان با يكديگر همبازي بوده اند. چرخنده نيمه دوم سال گذشته نيز با سريال «آواي باران» (حسين سهيلي زاده) بازي قابل توجهي را در شبكه سه ارائه داد.نوابي نيز هم اكنون سردبيري و تهيه‌كنندگي برنامه «سينما اكران» را در شبكه تهران بر عهده دارد.

عکس های الهام چرخنده و شوهرش

عکسهای الهام چرخنده و همسرش

عکس الهام چرخنده و شوهر سابقش فرشید نوابی

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز