گالری عکس های جدید شیلا خداداد 94

شیلا خداداد

شیلا خدادادو همسرشفرزین سرکاراتدر مراسم خاکسپاری مرتضی پاشایی

شیلا خدادادو همسرش در هالیوود

شیلا خداداد و همسر و پسرش

شیلا خدادادو همسر و فرزندش

بیوگرافی

شیلا خداداد(زاده۱۴ آبان۱۳۵۹درتهران) بازیگرسینماوتلویزیونایراناست.شیلا خداداد در دبیرستان در رشته ریاضی فیزیک به تحصیل پرداخت و در سال۱۳۷۸فارغ‌التحصیل شد و به دانشگاه راه یافت. در دانشگاه آزاد رشته شیمی محض را برگزید و در این رشته شروع به تحصیل کرد.شیلا خدادادبه طور کاملا اتفاقی توسطمسعود کیمیاییوارد عرصه سینما شد و در کنار بزرگان این رشته شروع به کار کرد.شیلا خدادادهمچنین در رشته موسیقی نیز فعالیت دارد و در چند گروه موسیقی مشغول به کار است. ورزش مورد علاقه وی، فوتبال و والیبال، و تیم مورد علاقه‌اشاستقلالاست.با بازی در فیلماعتراضبه سینما آمد.

جدیدترین عکس هایشیلا خداداد

عکس های زیبا و به روز از شیلا خداداد

ماجرای آشنایی شیلا خداداد و همسرش دکترفرزین سرکارات از زبان خانم خداداد

مصاحبه

شما چطور باهم آشنا شدید و چه شد به این نتیجه رسیدید که می توانید زندگی مشترک داشته باشید؟

من رفتم مطب دکتر وگفتم آقای دکتر،بینی من خیلی خوشگل است.لطفا اصرار نکنیدکه عمل کنم!دکترهم اصرارکردکه توحتما باید بینی ات را عمل کنی!من هم گفتم حالا چون شما اصرار داری،قبول بینی ام را عمل کن!(می خندد)

پس شما سراغ ایشان رفتید، نه ایشان سراغ شما؟!

نه! ایشان پیش من آمدند که بینی شان را عمل کنند! دکتر پیش من آمدند و گفتند نظرت درباره بینی من چیه؟!(می خندد) اما خارج از شوخی من از چند تا از همکاران بازیگرم و البته یکی، دوتا از دوستانم شنیده بودم که کار ایشان خیلی خوب است. من خیلی روی جراحی بینی حساسیت داشتم و اصلا دلم نمی خواست قیافه ام عوض شود. سال ها بود که دکتر می رفتم اما دلم راضی نمی شد که عمل کنم. اما بالاخره با تعاریفی که از کار دکتر شنیده بودم، پیش ایشان رفتم و قبول کردم که بینی ام را عمل کنم. گویا قسمت این بود که فرزین بینی من را عمل کند و ما از طریق این جراحی ، باهم آشنا شویم و ازدواج کنیم.

هر جفت شما دنبال ازدواج بودید، ولی منتظر فرصت مناسب می گشتید یا به هرحال بخشی به قضا و قدر و قسمت برمی گردد؟

واقعا اصل ازدواج، قسمت است. هیچ کدام از ما دو نفر، لزوما و حتما دنبال این نبودیم که صرفا ازدواج کنیم. من هرگز فکر نمی کردم که با آدمی آشنا شوم و چند ماه بعد نامش به عنوان همسر در شناسنامه ام باشد. همیشه فکر می کردم که برای ازدواج باید بیشتر بشناسم، بیشتر رفت و آمد و سبک و سنگین کنم، اما الان نظرم عوض شده، معتقدم ارتباطات طولانی مدت خیلی هم برای ازدواج مناسب نیست. باید بگذاری که پیش بیاید و وقتی مورد مناسبی پیدا شد، با توکل به خدا زندگی ات را شروع کنی.

هردوی شما زمانی که باهم آشناشدید،جایگاه اجتماعی شناخته شده ای داشتید،دکترسرکارات درزمینه کاری خودش،پزشک حاذق و معروفی بودوشیلا خداداد هم بازیگرشناخته شده،سنخیت وهماهنگی زمینه هایی هم که درآن معروف بودید،بایکدیگرخیلی سخت به نظر می رسد.چطورباهم در این زمینه به تفاهم رسیدید؟

من از زمانی که ازدواج کردم،دیگر کار نکردم.کوچک ترین تحمیل نظری از طرف فرزین به من صورت نگرفته است.همین جا هم بگویم که این به خواست قلبی خودم بوده نه اینکه همسرم من را محدود کرده باشد،اصلا اینطور نیست.اصلا من خودم دلم خواست که کار نکنم.نه جزوشرط وشروط عقدنامه مان بوده و نه حتی در این زمینه کوچک ترین تحمیل نطری از طرف فرزین به من صورت گرفته.من همیشه می گفتم که وقتی ازدواج کنم،کار نمی کنم مخصوصا در سال های اول زندگی ام چون معتقدم بهتر است بیشتر به روابط شخصی باهمسرم بپردازم و پایه های زندگی مشترکمان را محکم تر کنم.من هم ترجیحم این بود که کار نکنم تابتوانم زندگی زناشویی ام را سامان بدهم.از طرف دیگر فرزین هم بامن کنارآمد.به هرحال هنرمندان روحیه های حساس تری به نسبت بقیه آدم ها دارند و اصلا به دکترها شبیه نیستند!تا امروز هم با روحیات و اخلاق من کنار آمده.زندگی ما زندگی یک پزشک و یک هنرپیشه نیست.درخانه،ما دوتا آدمیم که می خواهیم در کنار هم با خوبی و خوشی زندگی کنیم.

شیلا خداداد به همراه همسر و پسرش

عکس شیلا خداداد و پسرش

عکس شیلا خداداد و همسرش در مراسم درگذشت همسر بنیامین بهادری (نسیم حشمتی)

عکس هایشیلا خداداد در فیلم ازدواج به سبک ایرانی

عکسی قدیمیاز علی دایی ، احسان خواجه امیری ،‌محمدرضا گلزار ،‌
نیوشا ضیغمی،‌ شیلا خداداد، مریلا زارعی،‌الناز شاکردوست،‌مهناز افشار

شیلا خداداد و نیوشا ضیغمی

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز