بهنوش بختیاری با انتشار تصاویری از خود در کنار آمنه بهرامی (یکی از قربانیان اسیدپاشی) در اینستاگرامش از تهدیدات برخی در فضای مجازی خبر داد.

او نوشت: تهدید به انتشار فیلمای غیراخلاقی..عکسای فتوشاپی..اخاذی..این چیزیه که شب عیدی من درگیرشم..و انقدر فشار روحی روم زیاده که اصلا نمیفهمم چطوری با این روحیه دارم کار و زندگی میکنم..جرم من و امثال من چیه؟؟؟

ما که کمتر از گل به مردم واطرافیانمون نمیگیم؟ گناه من چیه که هنرپیشه شدم؟ به کی بدی کردم؟ تهمت و توهین کم بود حالا تهدید؟؟ طفلک خبر دارم که همکارم ارسلان قاسمی هم با سن کمش این داستانارو داره تحمل میکنه..این عکسم خونه دوست عزیز من آمنه بهرامیه که قربانی اسید پاشی شد..صورت زیبا و قسمتهایی از دستگاه گوارش و موهای خود، بینایی و روح و دلشو امید به آیندشو از دست داد..

برادرش افسردگی گرفت و بعد فوت کرد.. مادر وپدرش همینطور.. گناهش این بود که به یک پسر گفت نه..آیا انسان میتونه چنین کاری بکنه؟؟ کجا هستیم؟؟ تهدید و اذیت یک دختر مارو به کجا میرسونه؟؟ البته به پلیس شکایت کردم.. اما روحم آزرده س..ه میشه شب عیدا رو ابرا بودم..اما امسال حالم خیلی بده..از مصطفی عبدالهیان عزیز تشکر میکنم که راجع به این جریانات شوم فیلم مستندی ساخته که به زودی وارد بازار میشه..

دیدن این فیلما واجبتر از فیلمای دیگس.. کمی به بشر بودنمون فکر کنیم.. چه لذتی داره اذیت و آزار دیگران با این تهدیدا و کلمات و..اونم وقتی که اون شخص آزارش به مورچه ای نرسیده..عید وقتیه که ما درست شده باشیم…یاعلی.

بهنوش بختیاری چندی پیش پس از درگیری و جر و بحث با امیر تتلو بر سر فالووهایشان در اینستاگرام، از فضای مجزی خداحافظی کرده بود!!

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز