ترافیک کشف حجاب بازیگران زن سینمای ایران و پیوستن به سریال های شبکه جم

بهارک صالح نیا کیست و ماجرای پیوستنش به GEM TV چیست؟

بازی کردنبهارک صالح نیا در سریال های شبکه جم تی وی

گویا فصل کوچ دسته جمعی بازیگران فرا رسیده است… انگار سریال مهاجرت و پیوستن به شبکه های ماهواره ای دیگر داستانی نیست که به یکی دو بازیگر محدود شود و به داستانی ادامه دار تبدیل شده است.

در تازه ترین بخش این کوچ ، بهارک صالح نیا بازیگر فیلم هایی چون محمد رسول الله و یتیم خانه ایران نیز به شبکه جم پیوست.

پیش تر ، ، مانی کسراییان ، ، محمدتقی راوندی ، و سعید ابراهیمی فر از جمله بازیگران ایرانی بودند که برای همیشه از کشور خارج شدند.

بهارک صالح نیا در آخرین پست خود از دلیل رفتنش نوشته :

«سلام ….. یک دفاعیه قبل از قضاوت … حدود ده سال سعى کردم کارى رو که عاشقشم یاد بگیرم ،راه درست رو برم تا بتونم سرم رو بالا بگیرم و بگم من چیزیم که براى بهش رسیدن تلاش کردم… الان سى ساله ام و بنظرم از اینجا به بعد زندگى کمى عجله مى کنه پس براى رسیدن به رویاهام که حق مسلمم هستن کمى باید عجله کنم ….

نخواستم در حسرت فرصت هایى بمونم که بهم داده نشدن یا شاید هیچ وقت داده نشن … پس راه دیگه اى رو انتخاب کردم که حداقل از امروزش مطمینم و آدم هایى هستن که به وجودم و هنرى که سعى کردم یاد بگیرم احترام مى گذارن … این یک کشف حجاب نیست … این یک کشف دیر هنگام استعدادی ست که تا امروز آن طور که باید دیده نشده ….

ممنونم از کسانى که باورم دارن و شمایى که درک مى کنید. من هنوز چهار چوب همیشگى خودم را دارم … صالح نیای ۳۰ ساله هرچند مدت کوتاهی در کلاس های حمید سمندریان شرکت داشت اما اغلب فعالیت هایش در ایفای نقش های آثار تلویزیونی بوده است».

بیوگرافی و زندگینامهبهارک صالح نیا

صالح نیا کار بازیگری را با سریال “بی سدا فریاد کن” ساخته مهدی فخیم زاده با ایفای نقش افسر نیروی انتظامی آغاز کرد و در ادامه بیشتر در تله فیلم های مختلف ظاهر شد. از جمله کارگردانانی که صالح نیا در چند تله فیلم با او همکاری داشت سعید ابراهیمی فر بود که خود این روزها مشغول کار برای جم است.

تله فیلم های “پیوند” و “شب سال نو” و اپیزود “شب بارانی” از مجموعه تلویزیونی “یک لحظه دیرتر” از جمله ساخته های ابراهیمی فر بوده اند که بهارک صالح نیا در آنها ایفای نقش داشته است. او در کنار فعالیت های تصویری ، فعالیت هایی در تیاتر هم داشت و با گروه هایی چون “پارکینگ” و “نیل” همکاری کرده بود. بهارک صالح نیا قبل از خروج از ایران یکی از نقش های اصلی فیلم پرهزینه یتیم خانه ایران را بازی کرد.

نقش بهارک صالح نیا از یتیم‌ خانه ایران حذف شده است

به گزارش خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس، بعد از اعلام پیوستن به شبکه ماهواره‌ای جم(GEM) از سوی «بهارک صالح نیا» روابط عمومی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» اعلام کرد: یکی از نقش های فرعی فیلم سینمایی «یتیم‌خانه ایران» را بر عهده داشته است که به علت بالا بودن زمان فیلم نقش وی در مونتاژ حذف شده و در نسخه نمایشی فیلم «یتیم‌خانه ایران» حضور ندارد.

تهیه کننده مجموعه: نقش بهارک صالح‌ نیا را از «پشت بام تهران» حذف می‌ کنیم

زینب تقوایی در گفت‌وگو با فارس گفت: خانم صالح‌نیا نقش بسیار فرعی در سریال «پشت بام تهران» داشت تا هتا که اسمش هم در تیتراژ نیامده بود. وی ادامه داد: ما در این سریال از بازیگران بسیاری استفاده کرده‌ایم.

در یک روز شلوغ ایشان هم آمده بود و در کنار هنرورهای دیگر یک سکانس برای ما بازی کرد. واقعیت این است که ما اصلا نمی‌دانستیم او کیست و اسمش هم به خاطر نداشتیم. بعدا از طریق خودش متوجه شدیم این همان بازیگری است که برای ما یک سکانس بازی کرده است. تقوایی تصریح کرد: حضور او در سریال پشت بام تهران خیلی پررنگ نیست و ما به راحتی و بدون آسیب زدن به داستان و خط اصلی قصه می‌توانیم آن سکانس را از کار حذف کنیم.

بهارک صالح نیا در نقش ثوبیه در فیلم محمد رسول الله

بهارک صالح نیا در یکی از نقش های اصلی فیلم یتیم خانه ایران

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز