به گزارش مهر به نقل از سی‌ بی‌ سی نیوز، مارتین شین در این سریال در نقش خاطره‌انگیز متیو کاتبرت بازی می‌کند. وی به زودی راهی شرق کانادا می‌شود تا در ساخت سریال جدید «آن گرین گیبلز» جلوی دوربین برود.

این برنده جایزه امی در نقش متیو کاتبرت- شخصیت برادری که آن شرلی را همراه خواهرش به فرزندخواندگی می‌پذیرد- بازی می‌کند. این فیلم دو ساعته برای YTV ساخته می‌شود و بر مبنای رمان هشت جلدی «آن گرین گیبلز» نوشته لوسی مادمونتگمری شکل می‌گیرد.

این رمان نخستین بار سال ۱۹۰۸ منتشر شد. فیلمنامه فیلم را سوزان کوین نوشته است و تهیه کننده فیلم نیز کیت مک دونالد باتلر نوه خانم مادمونتگمری است.نقش آن شرلی را یک دختر ۱۳ ساله متولد تورنتو به نام الا بالنتین ایفا خواهد کرد. نقش خواهر متیو یعنی ماریلیا را نیز سارا باتسفورد بازی می‌کند.

این رمان یکی از محبوب‌ترین رمان‌های کانادایی است که در سراسر جهان نیز شناخته شده و آن شرلی به عنوان محبوب‌ترین شخصیت ادبی کانادا شناخته شده است. او دختری یتیم است که از یتیم خانه برای کمک به یک برادر و خواهر مسن فرستاده می‌شود تا به آنها در کار مزرعه کمک کند. اما بعد عضوی از خانواده آنها می شود.

فیلم آن شرلی که در اونتاریو تولید می‌شود، اوایل سال ۲۰۱۶ روی آنتن می‌رود. از داستان آن‌شرلی فیلم‌ها، کارتون‌ها، اپراها و…. زیادی ساخته شده و مشهورترین این محصولات سریال ساخته کمپانی سالیوان با بازی مگان فالوز و جاناتان کرومبی است که در ایران نیز به نمایش درآمده است.

دانلود رایگان سریال آنشرلی با دوبله پارسی

دانلود کالکشن فیلم های آنشرلی +موزیک

موزیک زیبای کارتون آنه شرلی +تکست

توضیحی که بتواند به ما در رفع لینک خراب کمک بکند. مثلا چه کیفیتی و چه قسمتی از این سریال مشکل خرابی دارد.

تلگرام ته موویز